email email servis@hitomas.cz
telefon telefon +420 704 374 093

Jsme šikovní a rádi přivádíme k životu staré, nefunkční stroje a zařízení, které voní benzínem nebo naftou.
V současné době nabízíme servis a renovaci motorových pil a pískování.

Servis a renovací pil

Také je Vaše pila nevýkonná, nebezpečná nebo má velkou spotřebu? Cítíte se nebezpečně kvůli jejímu povolenému řetězu? Jeho zuby jsou poškozené neodborným broušením? Zadřený píst, špinavý vzduchový filtr, ucpaná drážka lišty, ucpané mazací otvory v liště? … A navíc tupý řetěz?

Netrapte se, my Vám pomůžeme :)

Přivedeme zpět k životu vaše staré, nefunkční stroje a zařízení, které voní benzínem nebo naftou.

Vymazlíme i Vaši pilu.

Sledujte moji práci

Průběhy renovací, novinky a jiné.

Pískování

Pískování neboli tryskání, je technologický postup, který se nejčastěji využívá k opracování různých povrchů za pomoci proudu jemných abrazivních částic. Povrch pískovaného předmětu se očistí, zdrsní, sjednotí, vyhladí nebo jinak upraví před jeho další úpravou (např. lakováním).

Pískování probíhá v uzavřeném systému – v pískovacím boxu, který umožňuje recyklaci abrasiva uvnitř kabiny, což dovoluje použití kvalitnějších abrasivních materiálů. Jejich kvalita výrazně ovlivňuje kvalitu a produktivitu samotného tryskání. Abrasivní materiál uvnitř kabiny zůstává suchý a tím zvyšuje účinnost použitých ejektorových pískovacích pistolí.

Pro odstranění rzi, nečistot a starých nátěrů ze všech možných povrchů vybíráme vždy nejvhodnější abrazivní materiál, který splňuje vysoké nároky na konečnou jakost povrchu.

Nejčastěji jako abrazivo používáme bílý korund. Jedná o brusná zrna bílého korundu různé zrnitosti, která umožňují velmi šetrné a jemné pískování a leštění bez poškození materiálu.

Maximální velikost předmětů, které pískovací box umožňuje pískovat je 90 x 40 x 40 cm (délka x výška x šířka).

Všechny předměty musí být před pískováním řádně očištěny a odmaštěny. Po dohodě se zákazníkem můžeme předmět k pískování připravit. 

Sledujte moji práci

Průběhy renovací, novinky a jiné.

Potřebujete poradit?

Poradíme my nebo Váš známý
Hlavně, že budete vědět, co přesně potřebujete.

Hitomas

Máme rádi, když věci fungují a mohou dobře sloužit co nejdéle. Proto opravujeme, servisujeme a renovujeme nejen motorové pily, ale i staré stroje a zařízení. Je úplně jedno, v jakém jsou stavu, se vším si poradíme, dokonce i s konečným vzhledem díky naší další službě – pískování skleněnou Balotinou.

Kontakt

Ing. Barbora Štyndlová / Saská 100/32 / 405 02 Děčín X - Bělá
+420 704 374 093 / servis@hitomas.cz

Informace

hitomas.cz
webdesign: Studio Maglen | Tvorba internetového obchodu
zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Skvělá zpráva.
Vaše zboží je ve Vašem košíku :)

zpět
Stihl